Ako ste u gradu, obavezno u šetnji pogledajte fantastičnu izložbu Mr. Amera Hadžića. Možda niste ljubitelji standardnih galerija,… Ova izložba je postavljena na prozorima kultnog sarajevskog hotela Central, tako da s ulice možete vidjeti gotovo cijelu postavku(13)slika, dvije slike su smještene u holu hotela. Hadžić Amer je nekada bio učenik naše škole sada je uspješan i omiljen umjetnik, zaposlen je na ALU Sarajevo kao Viši asistent na Odsjeku Grafika. Umjetnik se predstavio sa slikama kombinovane tehnike, izložbu je otvorio gos. Ibrahim Spahić i direktorica Elma Alić -Šobot. Hvala divnim učenicima 3a razreda i njihovim profesorima Amri Patković i Mensuru Poroviću, koji su bili na otvaranju izložbe.
Uživajte u vikendu i obavezno pogledajte ovu izlozbu.