Ministarstvo za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo uz podršku Instituta za preduniverzitetskog obrazovanja Kantona Sarajevo, a u skladu s programskim aktivnostima i Kalendarom takmičenja, smotri za školsku 2022/2023. godinu, organiziralo je danas, 5. 6. 2023. godine, svečanu dodjelu zahvalnica nastavnicima i diploma takmičarima za osvojeno prvo, drugo i treće mjesto na kantonalnom nivou.
Diplome i zahvalnice uručila je ministrica za odgoj i obrazovanje Naida Hota-Muminović.
Učenici Džejli Mujević uručena je diploma za osvojeno prvo mjesto na kantonalnom takmičenju iz Likovne kulture – Mladi voljenom gradu, a profesoru Mensuru Poroviću – zahvalnica.
Ovim putem čestitamo našoj Džejli i profesoru Mensuru Poroviću, na uspješnom predstavljanju škole.
Želimo im puno uspjeha u daljnjem radu.