Jutarnje druženje sa Lanom Stanišić u emisiji Uzbuđenje. Tema i povod druženja je Srednja škola primijenjenih umjetnosti Sarajevo. Razgovor i teme će nas podsjetiti da sve počinje od nas.
Pričamo o svakodnevnici i mjestu umjetnosti u njoj.
Koncept naše škole i posebnost doveli su do toga da smo se dodatno istaknuli. Najvažnije je što smo tokom vremena ostali autentični i što od smo kao škola ostali u “svom filmu.”
Puno toga sam naučila, a još uvijek učim…Bavim se lijepim stvarima, koje me oduševljavaju i inspirišu, i okružena sam divnim ljudima. Ponosna sam na protekli period rada u školi, ostvaruje se moj san i vizija.
Srednja škola primijenjenih umjetnosti Sarajevo je mjesto susreta i druženja, svojevrsna platforma koja i sama potpuno za sebe postaje pravi ART brend.