I tokom vikenda smo nastavili sa intenzivnim predstavljanjem naše škole, Izložbom stare i rijetke knjige na sajmu. Posjetilaca je bilo mnogo, od naučnih radnika iz Zagreba, Podgorice, Mostara do onih najmlađih čije nas posjete najviše i raduju. Kod najmlađih je najpotrebnije razvijati čitalačke navike. Bilo je zaista divno sresti poznata i nepoznata lica koja uživaju i shvataju značaj knjige i njene moći. Sve pohvale za našu učenicu IIIa razreda Eminu Berbić koja je vikend posvetila predstavljanju škole. Zajeno sa bibliotekarkom i volonterkom na Sajmu, studenticom Fakulteta političkih nauka, Amelom Hasanbegović, strpljivo je pričala i upoznavala posjetioce sa dugom tradicijom naše škole i važnosti dolazaka u biblioteku, jer Emina je najvjerniji posjetilac i korisnik naše školske biblioteke. Svi zainteresovani koji još nisu posjetili Sajam i našu izložbu mogu to učiniti još danas do 19 sati.