Challenge “Vrata moga grada” govori o jednom hrabrom, lijepom i kreativnom projektu.
To je priča o svemu onome što nas je motiviralo i kako opstajemo u ovim burnim vremenima pandemije…
COVID-19 je uzdrmao svijet, te donio niz novih i neočekivanih situacija koje su utjecale na naše živote, ali svakako iz tog sivila i tegobe svakodnevnice, probude nas i učine sretnima posebni trenuci i događaji, kao sto je ova izložba.
Konstantnim angažovanjem dajemo značajan doprinos kreiranju sarajevske likovne scene.
Profesorica historije umjetnosti Amra Patković, s velikim entuzijazmom, preuzela je posao u vezi s organizacije izložbe.
U našoj školi ima puno talentovanih mladih ljudi koji pričaju svoju kreativnu priču. Zahvaljujući ovom važnom projektu, naša je škola, po ko zna koji put, prepoznata kao riznica darovitih i uspješnih učenika u Bosni i Herecegovini.