Dragi učenici i cijenjeni roditelji,

Prva prijava učenika na online sistem za upis u srednje škole na području Kantona Sarajevo počela je danas, 15. juna 2020. godine, od 9:00 sati putem web stranice www.upis.emis.edu.ba

S obzirom na istovremeni veliki broj prijava učenika na online sistem, došlo je do tehničkih poteškoća i preopterećenja istog.
Radi se na otklanjanju utvrđenih poteškoća te će javnost biti blagovremeno obaviještena o ponovnoj mogućnosti prijave na sistem.
Također, napominjemo da vrijeme prijave na sistem nije kriterij rangiranja učenika u izabrane škole.

Stoga molimo Vas za strpljenje i razumijevanje za novonastalu situaciju.

Sve detaljne informacije oko prijave na sistem možete naći klikom na linku ”Pomoć” na početnoj stranici web portala www.upis.emis.edu.ba kao i detaljna video uputstva.

Na web stranici www.upis.emis.edu.ba objavljeno je uputstvo za prijavu na sistem i upis u srednje škole u 2020/2021. školskoj godini.

Sretno naši dragi učenici!