Danas smo se družili sa učenicima koji su bez izostanaka na kraju prvog polugodišta školske 2019/2020. godine, a to su: Đulderen Suana Ia, Dedić Ajša Ia, Marinković Lav Ib, Šuvalija Berina Ib, Huseinović Mubera IIa, Pavlinović Toni IIb, Trako Samina IIIa, Burek Naida IIIb, Bašić Dženeta IVb i Jocović Danijela IVb, a nedostajala nam je Agbabić Refika iz IIIb!

Svi učenici su nam nešto interesantno ispričali o sebi. Oni su zaista oni koje trebamo, veoma su uspješni, skromni, talentovani i požrtvovani.
Neki od njih žive u Brezi, Ilijašu, Hrasnici, Sokolović Koloniji i stižu svaki dan na vrijeme u školu.

Naše druženje je počelo, a nastavljamo se družiti sa njima i izvan škole jer oni zaslužuju naše vrijeme!