Poštovani,

Zadovoljstvo nam je da Vas pozovemo  da prisustvujete otvaranju izložbe prodajnog karaktera, koja će se održati u srijedu, 20. 04. 2011. godine u galeriji naše škole, sa početkom u 19,00 sati.

Izložba je završna faza projekta pod nazivom : «BIJELO – CRNO U BOJI». Nosilac  projekta, koji je podržan od strane OIA, je Vijeće učenika, a realiziran  je  kroz zajedenički kreativni rad deset učenika naše škole i deset štićenika KJU “Djeca bez roditeljskog staranja”, odnosno, dječijeg doma „ Bjelave “. Projekat je realiziran putem radioničkog rada, u trajanju od jedne sedmice, tokom mjeseca aprila 2011. godine, a krajnji produkt je prodajna izložba nastalih radova svih učesnika.

Na pomenutoj prodajnoj izložbi, izložit će se i donirani umjetnički radovi naših profesora, sa ciljem prikupljanja novčanih sredstava, koja će se donirati dječijem domu „ Bjelave“.

Vašim prisustvom i nadamo se kupovinom, dajete značaj našem nastojanju u izgradnji humanijeg društva.

Radujemo se Vašem dolasku.

S poštovanjem,
DIREKTOR
Mensur Porović