Nastavnici

 

 
Almedina Fehratović
-------------------------------------------
Informatika / Reklama grafika / Likovno-grafička
oprema i ilistracija knjige / Pismo

Alma Gavrić
-------------------------------------------
Crtanje

Amila Ibrahimagić
-------------------------------------------
Engleski jezik

Amra Patković
-------------------------------------------
Filozofija s estetikom

Eldina Robović- Suljević
-------------------------------------------
Njemački jezik

Bojana Mikulić
-------------------------------------------
Tekstilni dizajn

Boris Čistopoljski
-------------------------------------------
Tehnologija i tehnike grafike / Grafika

Danilo Kreso
-------------------------------------------
Plastično oblikovanje

Drita Čaušević-Sarvan
-------------------------------------------
Crtanje

Elma Alić
-------------------------------------------
Tehnologija i tehnike obrade metala

Elmina Suljević

-------------------------------------------
Likovno-grafička oprema i ilustracija knjige / Pismo


 berina alihodzic Berina Alihodžić
-------------------------------------------
Historija BiH

Hamzalija Muhić
-------------------------------------------
Slikanje

Lejla Bušatlić
-------------------------------------------
Historija umjetnosti / Teorija likovne forme

Mensud Kečo
-------------------------------------------
Crtanje

Mensur Bektić
-------------------------------------------
Saradnik na odsjeku za Oblikovanje metala

Merima Pecar
-------------------------------------------
Matematika

Amel Korman
-------------------------------------------
Geografija BiH

Milijana Lagumdžija
-------------------------------------------
Reklamna grafika / Pismo

sanjin lugic Sanjin Lugić
-------------------------------------------
Pismo sa ornamentikom / Stručni saradnik za tehnologiju i tehnike grafike

Minka Pelja-Vasilić
-------------------------------------------
Osnove projektovanje

Mujesira Lukač - Kala
-------------------------------------------
Bosanski, Hrvatski, Srpski jezik i Književnost

Nadža Haljevac
-------------------------------------------
Tekstilni dizajn

Nevenka Ilić-Georgijević
-------------------------------------------
Slikanje

Senad Hota

-------------------------------------------
Obrazovanje za demokratiju i ljudska prava

ismir delija Ismir Delija
-------------------------------------------
Crtanje

Stjepo Gavrić
-------------------------------------------
Plastično oblikovanje

ivan grabovac Ivan Grabovac
-------------------------------------------
Sport

lejla-cehajic Lejla Čehajić
-------------------------------------------
Kiparstvo